Strona główna
Twój dar serca

"Twój dar serca"

W dniach  od 25.03. do 08.04. 2011roku uczniowie naszej szkoły zbierali pieniądze pod hasłem ,,Twój dar serca”, które zostaną przekazane  dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Udało nam się zebrać łącznie 2398,70zł.

Młodzież zaangażowana w akcję- wykonała m.in.pisanki, które następnie sprzedała podczas Kiermaszu wielkanocnego zorganizowanego w przez Dom Kultury. Do akcji włączyli się też nauczyciele i pracownicy szkoły.

Najbardziej w akcję zaangażowały się klasy: I teh, I b, II teh i III b.

Najbardziej skuteczna w pozyskiwaniu środków dla Hospicjum była klasa III b.

Warto również wymienić nazwiska uczniów szczególnie zaangażowanych w akcję. Są to: Edyta Niezabitowska, Ewelina Skoczylas, Malwina Kuźnicka, Dawid Bartoszcze, Katarzyna Maciążek, Rafał Marek, Żaneta Dudek, Dominika Ceglińska, Justyna Sanecka, Agata Żuber, Aleksandra Tupaj i Magdalena Głuchowska.

Koordynatorem akcji była pedagog szkolna Pani Monika Blicharska- Brzusek.

 

 

Nasza Szkoła

DSC_0198.JPG

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj2
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2779
mod_vvisit_counterWszystkich565404
Visitors Counter

Akademia PWN

pwn.jpg

WSPÓŁPRACA

logotypFSD_1.png(C) 2011. ZS im. Zygmunta Chmielewskiego. Administrator strony: Ewa Gulkowska